Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Ndjekja e të dyshuarit që zgjati dy ditë, publikohen pamjet si në lojën GTA

Policia e Kalifornisë publikoi së fundmi pamjet e ndjekjes me makina të një të dyshuari në muajin qershor që zgjati rreth 2 ditë dhe u përhap në disa qytete.

Victor Topete nga Pittsburg, tashmë do të gjykohet për 15 krime dhe tre akuza për kundërvajtje në lidhje me ndjekjen dy ditore që të kujton video-lojën ‘Grand Theft Auto’.

Pamjet e ndjekjes së policisë janë publikuar ditët e fundit dhe Topete pritet të dalë në gjyq vitin e ardhshëm.

Në atë kohë, Topete ishte në liri me kusht për një vrasje në Fresno. Ai u arrestua në muajin prill pasi akuzohej se goditi për vdekje fqinjin e tij 54-vjeçar gjatë një grindje.

Postime të ngjashme

Shenja më e trishtuar e horoskopit: Janë armiqtë më të këqijtë të lumturisë

T E

17-vjeçari Nura, “shqiptari i parë në Mars”

S.B.

Në pyjet evropiane po rritet numri i insekteve të dëmshme

S.B.

Gjenden shenja jete në thellësi rekorde të tokës – mbi 5 km

S.B.

Pas divorcit, një gjykatë kineze urdhëron burrin t’i paguajë gruas 7.700 dollarë për punët e shtëpisë

S.B.

Vajza zbuloi një ‘hile’ se si të shtrydhet i gjithë lëngu nga një limon

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...