Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Ndodh edhe kjo, gruaja e rrah burrin në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje rreth orës 13:15 se kanë arrestuar një grua pasi e njëjta ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj burrit të saj.

Sipas policisë, e dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi e njëjta ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj viktimës bashkëshortit të saj kosovar. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Postime të ngjashme

10 karafila të bardhë për 10 jetët e humbura në aksidentin tragjik në Kroaci

D V

Rishikimi i Buxhetit për vitin 2021 – opozita thotë se nuk është bërë mbi nevojat e qytetarëve, ndryshe mendon Qeveria

D V

Zeinah Salahi, drejtoreshë e USAID-it në Kosovë

D V

Kurti thërret mbledhje të qeverisë për në orën 13:00

D V

Arrijnë në Morinë trupat e pajetë të dhjetë viktimave të aksidentit tragjik në Koraci

D V

Fabrizi: Dialogu me Kosovën, kyç për pranimin e Serbisë në BE

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...