Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Ndodh në Vorë/ E mitura denoncon 25-vjeçaren: Abuzoi seksualisht me mua dhe më detyroi të dhunoj veten

Një ngjarje e pazakontë besohet se ka ndodhur në Vorë. Një vajzë e mitur, 16 vjeçe ka denoncuar një 25-vjeçare.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se e mitura ka denoncuar, se vajza 25-vjeçare ka abuzuar seksualisht me të dhe më tej e ka detyruar të dhunojë veten.

Kallëzimi është bërë nga vetë vajza, e cila në prani të psikologes dhe prindërit, ka treguar se 2 muaj më parë, 25-vjeçarja e ka ftuar në shtepinë e saj në Tiranë dhe më pas ka abuzuar seksualisht me të.

Pas këtij raporti, e mitura është dhunuar sistematikisht nga ana psikologjike e është detyruar nga 25-vjeçarja të dhunojë veten. Policia ka shpallur në kërkim 25-vjeçaren.

Postime të ngjashme

Nëna braktis vajzën mes Turqisë, gjyshja detyrohet të kthehet në Shqipëri për ta shkolluar…

T E

Fotografia e rrallë nga Mësonjëtorja e Parë Shqipe në Korçë

T E

Transportonin 27 emigrantë të paligjshëm dhe nuk iu bindën urdhrit të policisë

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Shqipëri, 21 të vdekur e 777 të infektuar

T E

Ethet e listës së PS në zgjedhje/ Tre deputetë deklarojnë tërheqjen, për t’i hapur rrugën më të rinjve

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...