Kosovë

Ndodhi derisa të gjithë ishin në gjumë, ja çka la pas shpërthimi në rrugën C në Prishtinë

Zhurnal Ads

Një shpërthim ndodhi në orët e para të mëngjesit sot në rrugën C brenda një lokali.

Për fat të mirë asnjë person nuk është lënduar si pasojë e këtij shpërthimi.

Ende nuk dihet se si erdhi deri tek ky shpërthim dhe a ishte i qëllimshëm apo nga çfarë është shkaktuar.

Dëmet që u shkaktuan në lokal, janë mjaftë të mëdha.

Postime të ngjashme

Rexha: Familja shqetësohej se mos do të përfundoja si rasti i Dino Asanajt

admin

Kosovë/ Ministria e Shëndetësisë licencon pesë laboratorë tjerë për testime

admin

Diskursi ofendues ndaj shqiptarëve, paralajmërim i politikës serbe

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...