Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Ndodhi derisa të gjithë ishin në gjumë, ja çka la pas shpërthimi në rrugën C në Prishtinë

Një shpërthim ndodhi në orët e para të mëngjesit sot në rrugën C brenda një lokali.

Për fat të mirë asnjë person nuk është lënduar si pasojë e këtij shpërthimi.

Ende nuk dihet se si erdhi deri tek ky shpërthim dhe a ishte i qëllimshëm apo nga çfarë është shkaktuar.

Dëmet që u shkaktuan në lokal, janë mjaftë të mëdha.

Postime të ngjashme

AAK kërkon nga Qeveria sigurimin sa më të shpejtë të vaksinave për krejt qytetarët

R Zh

VV mban mbledhjen e qendrave – theksohet domosdoshmëria e ndryshimit të ligjit për zgjedhje

R Zh

NUMËR I LARTË I RASTEVE ME COVID-19 NË PRISHTINË

Lea Muslija

“Mos u hidhëro që nëna jote e përlotur të pret gjithë natën të vish”, fjalët prekëse të babait të Luran Ahmetit

Lea Muslija

Goditet një këmbësore nga një veturë në veri të Mitrovicës

Lea Muslija

Duke e injoruar UÇK-në tentojnë ta rishkruajnë historinë e lirisë sonë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...