Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ndryshimet tashmë janë të dukshme! Afërdita tregon barkun e rrumbullakosur

Afërdita Dreshaj kohët e fundit është kryefjalë e mediave rozë, kjo për shkak jetës së saj private.

Para disa muajve Afërdita ka bërë të ditur se ajo dhe sportisti i njohur çek, Jakub Kindl, do të bëhen prindër për herë të parë.

Ajo së fundmi ka postuar foto në llogarinë e saj në Instagram dhe kjo ka bërë që ndonjëherë edhe të dyshohet shtatzënia e saj pasi që barku i rrumbullakosur nuk dukej aspak, madje Afërdita dukej më në formë se kurrë.

Kësaj here ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, më saktësisht në Instastory ku duket para pasqyres me barkun e rrumbullakosur, ajo përkrahë fotos ka shkruar: “Baby growing”

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...