Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Në Aeroportin e Shkupit arrestohen disa persona, paraqitën PCR-teste të rrejshme

Gjatë ditës së djeshme në Kalimin Kufitar “Aeroporti Ndërkombëtar”-Shkup, gjatë kontrollimit të R.B.(36) dhe L.B.(34), të dy nga Bogovina e Tetovëa,  R.B.(21) nga Kazakistani, E.S.(48) dhe A.S.(46)  nga Kosova si dhe G.H.(50) nga Turqia,  është konstatuar se kanë dorëzuar PCR-teste negative të falsifikuara. Të gjithë janë arrestuar dhe janë mbajtur për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

Aktakuzë për terrorizëm ndaj tre personave nga Kumanova

D J

Shtetasit e Maqedonisë përfituan mijëra euro duke mashtruar kompani nga vendet e Ballkanit

D J

Një furgon përplasi motoristin në Kumanovë, me lëndime të rënda dërgohet në spital

S.B.

Shqiptohen dënime për burrë e grua, shtetas të Gjermanisë – falsifikuan PCR-testet

S.B.

Dy persona lëndohen rëndë në aksident, automjeti doli nga rruga Prilep-Manastir

S.B.

Koka e trafikut të drogës nga Turqia, i afërt me ‘bosin’ e heroinës Abdulselam Turgut, 65-vjeçari i vrarë në Tiranë po verifikohej për pastrim parash

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...