Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Në aksident me traktor humbi jetën 37-vjeçari nga Kavadari

Në datën 27.10.2020 në orën 16.10 është denoncuar se në rrugën lokale kah f.Kërnjevë, në udhëkryqin me rrugën lokale për në f.Barovë të Kavadarit, traktori i tipit “IMT 533”, me targa të Kavadarit, i drejtuar nga G.N.(37) nga Kavadari, ka dalë nga rruga. G.N. ka humbur jetën në vendin e aksidentit. Është kryer inspektim nga ekipi inspektues i Stacionit Policor të Kavadarit, ndërsa me urdhër të Prokurorit Publik trupi i të ndjerit i është dorëzuar familjes.

Postime të ngjashme

Dibër/ Plas sherri mes të rinjve, plagoset 22-vjeçari. Përfshihet në konflikt edhe një 15-vjeçar

S.B.

Padi penale për dy persona nga Kërçova, pa licencë transportonin udhëtarë

S.B.

Dobëhet kosovarja, e cila ilegalisht qëndroi në vend

S.B.

Arrestohet kërçovari, policia i konfiskoi metadon, sende me mbetje të heroinës dhe të holla

S.B.

Vetura godet një këmbësor në Podujevë

S.B.

Aksident në Rrugën e Kombit, disa të plagosur! Makinat bëhen ‘copë’

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...