Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Në Bit Pazar sekuestrohen afër 15.000 mjete piroteknike

Shkup, 31 dhjetor, Zhurnal.mk – Afër 15.000 copë mjete piroteknike ka sekuestruar sot policia në rajonin e Bit Pazarit në Shkup.

Ministria e Punëve të Brendshme paralajmëroi se pas dokumentimit të rastit do të vijojë parashtresë përkatëse.

Postime të ngjashme

Nikolloski: Është java e katërt që Qeveria nuk mund të mbledhë 61 deputetë

T E

Bytyqi në takim me gastronomët dhe organizuesit e dasmave

T E

A do të konfiskohet prona e Sasho Mijalkovit?

T E

I riu vuan nga leukemia akute, kërkon ndihmën tuaj

D J

“Arratisja” dhe “rishfaqja” e Mijallkovit, një farsë e madhe!

D J

Covid-19, regjistrohen 725 raste të reja

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...