Në detaje – kompletimi i grupeve të Ligës së Kampionëve dhe fituesit e çmimeve të UEFA-s

Pas një vere të ngarkuar me sport ndërkombëtar në Euro 2020, Copa America dhe pas Lojërave Olimpike e rikthimit të ligave të futbollit, është radha e Ligës së Kampionëve.

 

Shorti i fazës grupore i ka përcaktuar klubet që do të përballen me njëri-tjetrin në fazën hapëse të garës më të madhe evropiane të futbollit.

Në të njëjtën kohë, siç është tradita, gjatë kësaj ceremonie u ndanë edhe çmimet e UEFA-s për lojtarët, trajnerët dhe skuadrat më të mira.

Related posts

Granit Xhaka mes Arsenalit dhe Romës, çfarë mungon për të mbyllur marrëveshjen?

D V

E konfirmon Nuno Espirito se Ndombele do të largohet, e ardhmja e tij mund të jetë te Roma

D V

Milani e fillon me fitore edicionin e ri në Serie A – Rossonerët fitojnë minimalisht ndaj Sampdorias

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com