Në ditëlindjen e saj, Rudina Magjistari kujton veten 4 vjeçe

30 vite në ekran dhe në gjithë metamorfozën e Rudina Magjistarit nuk ka ndryshuar vetëm diçka: buzëqeshja…Ajo buzëqeshje që e ka pasur që e vogël, si në këtë foto ku ka pozuar e lumtur në një nga lulishtet e kryeqytetit. Ajo sot feston 46-vjetorin e lindjes dhe 3 dekada nga jeta e saj i ka kaluar skenave, spektakleve, shoë-ve e studiove të ndryshme ku prej shumë vitesh tashmë ka një program me emrin e saj. Gjithmonë energjike dhe pozitive para publikut ashtu si shenja e saj, Rudina padyshim është një nga Virgjëreshat më simpatike të ekranit.

 

Related posts

Princesha Diana po planifikonte një karrierë në Hollywood dhe një zhvendosje në Malibu me William dhe Harryn pak para se të vdiste

D V

I surprizoi të gjithë; Aktorja Nicole Kidman shfaqet me ndryshimin drastik të flokëve

D V

Blero paralajmëron “Telenovela”, nesër publikohet kënga e shumëpritur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com