Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në ditëlindjen e të motrës, Rita Ora publikon imazhe të veçanta nga momentet e kaluara ndër vite me Elenën

Zhurnal Ads

Motra e këngëtares shqiptare me famë botërore, Elena Ora, feston sot (e martë) ditëlindjen e saj.

Elena e cila ka qenë një shtyllë e fortë në karrierën e Ritës si menaxhere e saj, ka marrë urime të shumta në këtë ditë të veçantë nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Nuk kishte se si të mungonte edhe një urim nga vet artistja shqiptare me renome botërore, e cila zgjodhi platformën Instagram, për të publikuar disa fotografi me më të shtrenjtën e saj.

https://www.instagram.com/p/CGiI7BxFCuO/?utm_source=ig_web_copy_link

Nga imazhet, shihet se Rita dhe Elena janë thuajse çdo kund bashkë dhe madje edhe vet Rita në një intervistë të disa viteve më parë ishte shprehur se “ato janë pothuajse në çdo fotografi të fëmijërisë së bashku, sepse kanë bërë pothuajse çdo gjë bashkë”.

“Urime ditëlindjen motër”, shkroi Rita në mbishkrimin e këtyre fotografive, në të cilat ka marrë urime të shumta nga ndjekësit për motrën e saj të madhe.

https://www.instagram.com/p/CGkJRnen7w1/?utm_source=ig_web_copy_link

Elena është fëmija më i madh në familjes që vjen para Ritës, teksa të dy motrat kanë edhe një vëlla më të vogël të quajtur Don.

Familja Sahatçiu (Ora) u shpërngulën nga vendlindja e tyre në Prishtinë, në vitin 1991 kur Rita aso kohe ishte vetëm një vjeçe.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Katy Perry shfaqet atraktive në sezonin e ri të “American Idol”

S.B.

Edhe Rita Ora reagon për situatën në ShBA: Mos i quani protestues, ata janë terroristë

S.B.

Maluma dhe Carlos Rivera lansojnë duetin “100 Anos”

T E

Tayna thotë se viti 2020 i dha mundësinë të jetonte si një njeri i thjeshtë dhe tua dinte vlerën njerëzve

S.B.

Scott Disick nuk e mendon ribashkimin me Kourtney Kardashian, shijon darkë me modelen Bella Banos

admin

Ylli i “Deadliest Catch”, Nick McGlashan ndërron jetë në moshën 33 vjeçare

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...