Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në ditën e falënderimeve, Afërdita Dreshaj pozon me bashkëshortin me duart te barku i rrumbullakosur: Ekstra mirënjohëse këtë vit

Sot (e premte) në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kremtohet ajo që në të gjithë botën njihet si Dita e Falënderimeve.

Njerëz nga mbarë bota organizojnë darka të ndryshme për të ftuar njerëzit e tyre më të dashur, dhe për të shprehur falënderimet edhe për një vit tjetër të mbarë.

Afërdita e cila prej vitesh jeton në kontinentin amerikan, duket se është familjarizuar mjaft mirë me traditën e kësaj feste.

Ajo publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej krah bashkëshortit të saj, Jakub, i cili po mbante duart në barkun e rrumbullakosur të këngëtares.

Dreshaj, e cila ndodhet në muajin e shtatë të shtatzënisë, duket se ka më shumë arsye për t’u ndjerë falënderuese këtë vit, që i dha asaj ndjenjën e pritjes së ëmbël, dhe këtë ajo e bëri të ditur edhe në përshkrimin e fotografisë.

“Ekstra falënderuese këtë vit. Urime ditën e falënderimeve”, shkroi Afërdita në mbishkrimin e fotografisë, ndërsa shfaqej e lumtur krah bashkëshortit.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve kanë qenë të shumta, me shumicën prej të cilëve i kanë dëshiruar bukuroshes një ardhje të qetë në jetë të djalit.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...