Agjencia Zhurnal.mk

Në ditët e fundit të shtatzënisë, modelja e njohur pozon në bikini!

Ajo është një supermodele me famë botërore dhe së shpejti do të shtojë një tjetër titull shumë të rëndësishëm në rezyumin e saj, epitetin e nënës.

Ashley Graham, 31 vjeç, ka zbuluar tash e një kohë, se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me burrin Justin Ervin, 30 vjeç, derisa ata kanë nëntë vite që janë të martuar.

Madje Ashley nuk heziton të ekspozoj format e saj trupore edhe në ditët e fundit të shtatzënisë.

Ajo së fundmi ka publikuar fotografi në bikini duke ekspozuar format e saj trupore pa ndonjë kompleks. /Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...