Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në festën e ditëlindjes së 25-të të Kendall Jenner nuk respektohen masat antiCOVID

Zhurnal Ads

Kendall Jenner nuk e ka lejuar që pandemia që po përshkon botën, të afektojë edhe në ditën e lindjes së saj.

Ajo gjatë ditës së shtunë, kishte mbledhur një numër të konsiderueshëm të shoqërisë, në një hotel në West Hollywood, shkruan Daily Mail.

Të ftuarit duhet të ishin negativ me COVID-19, në të kundërt nuk do t’u lejohej hyrja për në festë.

Ani pse në një kartë të vogël organizatorët kishin paralajmëruar të mos postohej asgjë në rrjete sociale, një gjë e tillë nuk ndodhi.

Në njërën prej videove ajo shihej e veshur si Pamela Anderson, personazh ky që ajo zgjodhi të jetë për Halloween.

Me një maskë në fytyrë, Kendall shihej duke fryre qirinjtë, teksa të tjerët këndonin për të.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pink feston përvjetorin e 15-të të martesës

S.B.

Capital T dhe Kidda drejt një bashkëpunimi?

S.B.

Thëniet më të bukura nga folozofi gjerman Nietzsche

S.B.

Melinda interpreton drejtpërdrejt refrenin e “Mëkatare”, nuk mungojnë lëvizjet joshëse

S.B.

Justin Bieber shfaqet i vetëm duke u shëtitur në Hollywood Hills

S.B.

Kylie Jenner thekson unazën e diamantit në imazhet e reja

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...