Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në festën e Krishtlindjeve, Jennifer Lopez shfaqet plot shik me fustanin e kuq

Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër personazhet që di të marr vëmendje të madhe.

51-vjeçarja përkundër moshës nuk i kursen pozat provokuese në rrjete sociale, të cilat pëlqehen nga audienca e gjerë, shkruan Daily Mail.

Në një postim në Instagram, Jlo ka publikuar setin e ri fotografik, në të cilin duket më e mrekullueshme se kurrë më parë.

Bukuroshja brune shihet duke pozuar në disa shkallë, kurse për veshje zgjodhi një fustan të kuq.

Flokët e lakuara ajo vendosi t’i lë të lira mbi super, kurse për makijazh shkoi me disa nuanca më të errëta.

“Një natë para festës së Krishtlindjeve”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Jennifer për këtë festë ka dekoruar edhe rezidencën e saj, që la përshtypje të shumta tek ndjekësit aktiv.

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...