Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Në fshatin Moranë, sekuestrohet marihuan dhe pistoletë

Shkup, 27 nëntor, zhurnal.mk – Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje nëpunësit policor me urdhër paraprak të gjykatës, kanë kryer bastisje tek personi me iniciale M.G(29) në shtëpinë e pushimit në fshatin Moranë, Shkup. Gjatë bastisjes është gjetur 1 kg marihuan dhe një pistoletë.

Nga ministria e Brendshme njoftojnë se personi në fjale është arrestuar dhe pas dokumentimin plotë të rastit do të ngritët padi penale deri tek Prokuroria Publike Themelore.

Postime të ngjashme

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...