Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Në fshatin Nerasht u mbajt kuvendi i nëndegës së Lëvizjes BESA

Shkup, 21 qershor – Levizja Besa sont mbajti takim në f.Nerasht

Në një atmosferë impozante në fshatin Nerasht u mbajt kuvendi i nëndegës, ku u zgjodhën edhe stukturat e reja të Lëvizjes BESA.

Kuvendarët e nëndegës së Nerashtit, për kryetar nëndege ia dhanë besimin, Shkëlqim Aliji Ekonomist i diplomuar.

Lëvizja BESA do të vazhdojë fuqishëm në risktukturimin e të gjitha strukturave me të vetmin qëllim, që të dalim sa më suksesshëm në zgjedhjet lokale!

Në një atmosferë impozante në fshatin Nerasht u mbajt kuvendi i nëndegës, ku u zgjodhën edhe stukturat e reja të…

Posted by Lëvizja BESA – Tearcë on Monday, June 21, 2021

Postime të ngjashme

Qeveria emëroi Agim Murtezanin drejtor për Punë Hidrometeorologjike

D V

Zaev: Nesër mblidhet Qeveria për gjendjen e krizës

D V

Kërkohet shpallje e gjendjes së krizës për shkak të zjarreve në Maqedoni

D V

Qeveria e RMV-së ndan nga 10.000 denarë për personat të cilët kanë marrë pjesë në shuarjen e zjarreve

D V

Shilegov: Tre ekipe të zjarrfikësve dhe tre vetura janë nisur drejt Pehçevës dhe Dellçevës

D V

Në Tabanoc dhe Bllacë pritet deri 30 minuta për hyrje dhe dalje në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...