Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në gjashtë vjetorin e vdekjes, Dr.Flori përkujtohet nga mikja e tij, Aurela Gaçe

Ditën e sotme (e martë) janë bërë gjashtë vite që nga vdekja e artistit të njohur shqiptar, Dr. Flori.

Këngëtari, i cili ishte pjesë e grupit West Side Family, vdiq më 17 nëntor të vitit 2014 nga mbidoza.

Ai kishte marrëdhënie të mira me një pjesë të estradës dhe njihej si një nga miqtë e ngushtë të këngëtares Aurela Gaçe.

Kjo e fundit ka ndarë një fotografi në rrjetet sociale, me anë të së cilës përkujton mikun e saj.

“6 vjet pa ty Flor”, ka qenë përshkrimi i fotografisë, e cila fillimisht ishte publikuar nga bashkëpunëtori i tij, Landi Fornia.

Dr. Flori ndërkohë ndërroi jetë në moshën 35 – vjeçare, duke lënë pas bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...