Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Në gjendje të rëndë, makina përplas dhunshëm këmbësorin teksa kalonte rrugën

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin ‘Vllazërimi’ në Durrës.

Burime bëjnë me dije se një makinë ka përplasur një këmbësor teksa ka qenë duke kaluar rrugën.

Këtij të fundit, i është dhënë ndihma e parë, ndërsa gjendja e tij raportohet e rëndë.

Në vendngjarje ndodhet dhe një efektiv i policisë rrugore.

Ambulanca sapo ka mberritur në vendngjarje.

Postime të ngjashme

Meta: 70 vatra aktive zjarri në Shqipëri po rrezikojnë rëndë pasuritë natyrore

D V

Ministria e Shëndetësisë publikon rastet e reja, ja si paraqitet situata në 24 orët e fundit

D V

Zjarret, Meta: Të merren masa, e papranueshme shpërdorimi i detyrës

D V

Gjermania ndryshon rregullat për shqiptarët: Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm

D V

Rama: Angazhimi i ushtrisë për shuarjen e zjarreve, meriton respekt e inkurajim

D V

Vlora 7 ditë luftë me flakët, drejtori i zjarrfikëseve: Me mbështetje të fortë ajrore do ia dalim!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...