Agjencia Zhurnal.mk

Në Greqi tani pa test mund të hyjnë vetëm shoferët e kamionëve

Shkup, 14 gusht – Zhurnal.mk – MPB i njofton qytetarët se për hyrje në Greqi ka ndryshime të vogla. Bëhet fjalë për shoferët e kamionëve të cilët nuk janë të obliguar të kenë test negativ PCR për hyrje në Greqi, informon Zhurnal.

Sipas protokolit të ri nga ora 06 deri në ora 22 sipas kohës sonë, në Greqi mund të hyjnë vetëm shtetasit grek, diplomacia e BE-së dhe anëtarë të familjeve të tyre dhe persona që udhëtojnë për arsye biznesi.

Për qytetarët tjerë të Maqedonisë ende është e ndaluar hyrja në Greqi.//Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...