Agjencia Zhurnal.mk

Në këtë pozitë Dafina zbulon krejt të pasmet

Dafina Zeqiri po vazhdon të konsiderohet si një ndër emrat më me influencë në showbizin kosovar.

Këngëtarja çdo herë është cilësuar si energjike, pozitive si dhe unike duke sjellë çdo herë gjëra të reja e interesante.

Po ashtu Dafi ka marrë edhe epitetin si një femër guximtare, ajo është e vetmja që ka arritur thuajse çdo ditë të ndryshoj stilin e flokëve.

Si shumë artistëve tjerë edhe Dafit i ka bërë pushimi në vise të ngrohta në këto ditë të ftohta.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...