Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Në Klinikat infektive në të gjithë vendin po trajtohen 738 pacientë

Shkup, 20 dhjetor – Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të kaluara në Covid-Qendrat në të gjithë vendin po trajtohen 738 pacientë të infektuar dhe të dyshuar për Covid-19.

Gjithashtu nga Ministria e  Shëndetësisë bëjnë të ditur se ka shtretër të lirë në Covid-Qendrat.

Postime të ngjashme

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Dafina Vidishiqi

PDSH me Sadi Bexhetin synon fitoren në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...