Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Në kufi sekuestrohet marihuanë

Zhurnal Ads

Departamenti i Policisë Kufitare ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar tre persona në Gjakovë, të cilëve gjatë kontrollit në automjetin që gjendeshin u është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 990 gramë.

Po ashtu gjatë kontrollit në shtëpitë e të dyshuarve janë gjetur dhe konfiskuar si provë materiale një automjet, 0.22 gram marihuanë dhe tre telefona mobilë.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 48 orë. /Zëri

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Mbi 400 mijë kontribuues kanë aplikuar për 10 përqindëshin, tërhiqen 186 milionë euro nga Trusti

S.B.

Lista Serbe bojkoton mbledhjen e Qeverisë

S.B.

Pesë persona të lënduar pas ndeshjes së veturës me autobusin në Çento

S.B.

Punimet në objektin e Kuvendit përplasin Vjosa Osmanin me deputeten e AAK-së

S.B.

Serbia të përgjigjet për 1640 persona të zhdukur

admin

Tahiri: Sot në tri takime do të flasim për nevojën e shpejt të liberalizimit të vizave për Kosovën

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...