Në Kuvend seancë për pyetje deputetësh

Shkup, 30 korrik – Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë seancën e 48-të ku do të parashtrohen pyetje deputetësh.

 

Pyetjet e deputetëve më së shpeshti mbahen çdo të enjte gjatë fundit të muajit, ndërsa përparësi për pyetje deputetësh deri te kryeministri dhe ministrat kanë të deputetët opozitarë.

Related posts

Xhaferi nuk do të pranojë propozimin e Mickoskit për shkarkimin e Filipçes dhe Hasanit

D V

Nuhiu: Regjistrimi do të fillojë më 5 shtator, alternativë tjetër nuk ka!

D V

Editorial/ Mosdhënia e dokumenteve personale do të lë shumë qytetarë të bllokuar

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com