Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj shijon pushimet me bashkëshortin në Saint Barthelemy

Ajo është duke shijuar mjaft mirë muajt e fundit të shtatzënisë.

Fjala është për këngëtaren dhe modelen e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, e cila momentalisht është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Bukuroshja, e cila është e martuar me hokeistin çek Jakub Kindl, kësaj radhe ka zgjedhur një tjetër vend luksoz për pushime.

Ajo së bashku me partnerin dhe motrën e saj, Jehona Dreshajn, kanë filluar pushimet në Saint Barthelemy, që është një ndër katër territoret e ishujve Leeward në Karaibe dhe është e vetmja që historikisht ka qenë koloni suedeze.

Biondja këtë e ka treguar përmes disa postimeve që ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Të njëjtit shihet se po kalojnë një kohë të mirë së bashku, ndërsa pamjet e ishullit janë të mrekullueshme.

Afërdita dhe Jakub ndërkohë së shpejti do të presin një djalë.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...