Agjencia Zhurnal.mk

Në muajt e parë të shtatzënisë, Pajtesa mori dhuratën më të bukur

Ajo është një prej aktoreve më të dashura për publikun.

Fiona Gllavica është aktorja që në publik njihet me rolin e ‘Pajtesës’ në serialin ‘Çka ka shpia’, përcjell ORAinfo. Ajo para pak muajve i ka dhënë fund beqarisë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

Së fundi, ajo përmes një fotoje në Instagram ka treguar se ka marrë një dhuratë tejet të veçantë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...