Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në një auto-intervistë, Luana Vjollca përgjigjet nëse është e dashuruar dhe për qëndrimet në Kosovë

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, shpeshherë ka qenë pjesë e spekulimeve në faqet rozë lidhur me jetën e saj private.

Nuk kanë munguar edhe thashethemet që i komentonin udhëtimet e shpeshta drejt Kosovës, ndërsa biondja e popullarizuar ka vendosur t’u japë përgjigje.

Gjatë emisionit festiv të “Shiko Kush Luan”, ajo ka zgjedhur të bëjë një auto-intervistë duke dalë përballë vetes (përmes montazhit).

Dhe padyshim se nuk mund t’i shpëtonte pyetjes nëse është e dashuruar, kurse përgjigja e menjëhershme ishte: “Po”.

Natyrisht, vazhdoi ‘sqarimin’ duke lënë sërish gjithçka të paqartë: “Po besoj ju e dini të gjithë me kë jam, pse duhet ta them prapë, sa herë duhet ta them? E dini apo se dini?”.

“Jam e dashuruar me punën, me ty! Je e mirë thellë, thellë, po të të njohin mirë je e lezetshme, gocë e mirë, ke disa parime të lezetshme, rri në shtëpi, shko dil ndonjëherë, bëj ndonjë gjë në jetë…”, ka theksuar Luana.

Edhe pyetjes lidhur me udhëtimet në Kosovë i është shmangur duke komentuar formatin e emisionit dhe qasjen ndaj mysafirëve.

Postime të ngjashme

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

Kim Kardashian shijon mbrëmjen me miket e saj, vërehet se nuk e ka unazën e martesës

S.B.

Me fotografi nga fëmijëria, Dua Lipa uron ditëlindjen e babait të saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...