Agjencia Zhurnal.mk

Në një “Mercedes” janë gjetur sende të vjedhura, arrestohen katër persona

Dje rreth orës 18.30 në rr. “Petre Prliçkov” në Veles, zyrtarët policorë e kanë privuar nga liria S.S.(48), B.M.(48) dhe I.P.(37) nga Kavadari dhe Gj.M.(31) nga Velesi, sepse gjatë kontrollit të automjetit “Mercedes” me targa të Kavadarit, kanë gjetur sende që vijnë nga vepra penale “Vjedhe”.

Ato janë arrestuar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të rrastit kundër tyre do të ngritet padi adekuate, informojnë nga policia.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...