Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Në një panoramë të mrekullueshme vjeshte, Presidenti Meta shfaqet optimist: Po bien dhe gjethet e fundit, më të bukura do çelin në pranverë

Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka treguar ndjesinë e tij për natyrën sa herë ka mundur teksa publikuar foto dhe pamje nga vizitat e shëtitjet e tij nëpër Shqipëri.

Mëngjesin e sotëm, Kreu i Shtetit ka sjellë një panoramë krejtësisht vjeshte, ku gjethet e verdha kanë mbuluar çdo gjë. Megjithatë Presidenti Meta shfaqet optimist dhe thotë se më të bukura do çelin në pranverë.

“Po bien dhe gjethet e fundit. Më të bukura do çelin në Pranverë”, shkruan Meta.

Postime të ngjashme

Ministri gjerman i përgjigjet Manastirliut: Ballkani pa rrezik

Dafina Vidishiqi

Basha nis reformimin e partisë

Bekim Laçi

Dorëhiqet drejtori i IKMT-së në Shkodër

Bekim Laçi

Negociatat, Xhaçka në SEECP: Provë besueshmërie dhe mbështetjeje për bashkëpunimin rajonal

Bekim Laçi

Pastrohet Sazani/ Deri dje tabu, sot i hapur për pushues vendas dhe të huaj

Bekim Laçi

Nga Thethi në Ksamil, Kryeministri Rama: Një sezon turistik i lehtësuar nga hija e armikut të padukshëm!

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...