Në PD ka nisur revolta pasi Basha përjashtoi Berishën nga grupi parlamentar

Jashtë selisë blu, në orët e para të mëngjesit është vënë re kryengritja e parë për veprimin e liderit të demokratëve.

 

“BASHA IK” shkruan një banderolë e madhe e ngjitur jashtë selisë.

Mbrëmjen e djeshme u bë edhe mbyllja e dyerve të selisë për të shmangur përplasjet midis simpatizantëve të Berishës dhe mbështetësve të Bashës.

Në PD kanë nisur revoltat e para pasi Basha përjashtoi Berishën nga grupi parlamentar.

Jashtë selisë blu, në orët e para të mëngjesit është vënë re kryengritja e parë për veprimin e liderit të demokratëve.

“BASHA IK” shkruan një banderolë e madhe e ngjitur jashtë selisë.

Mbrëmjen e djeshme u bë edhe mbyllja e dyerve të selisë për të shmangur përplasjet midis simpatizantëve të Berishës dhe mbështetësve të Bashës.

Related posts

Raporti final i OSBE/ODIHR për Zgjedhjet e 25 prillit, Balla: Shqipëria merr raportin më të mirë për zgjedhjet në këto 30 vite

D V

Stërvitja e Forcave të Armatosura, ambasada amerikane: Vazhdojmë të qëndrojmë krah për krah

D V

Mark Marku jep dorëheqjen nga mandati i deputetit të PD

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com