Kosovë

Në përvjetorin e nëntë të martesës, Yllka Kuqi sjell disa fotografi të veçanta

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, dje (e mërkurë) festoi përvjetorin e nëntë të martesës.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Astrit Pallaska, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vitin 2011.

Artistja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, një nga martesa dhe të tjerat së bashku me burrin dhe vajzën Luizën.

https://www.instagram.com/p/CFNUoAVBPOJ/?utm_source=ig_web_copy_link

“9 vite. Buzëqeshja e dashuria akoma më e madhe”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë, urimet nga miqtë dhe ndjekësit që mban në Instagram nuk munguan krahas këtij postimi.

https://www.instagram.com/p/CDqlhRgHn_F/?utm_source=ig_web_copy_link

Yllka në mars ka mirëpritur vajzën Luiza dhe ajo prej disa muajsh është kthyer nga Kanadaja në Kosovë.

Sa i përket projekteve muzikore, Kuqi ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

https://www.instagram.com/p/CCNvgLzHx7-/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Deputeti i LDK-së fajëson Arbërie Nagavcin për përplasjen në Kuvend

D XH

Në Spitalin e Pejës 20 pacientë me COVID-19, tetë prej tyre në gjendje më të rëndë

admin

Komenti i Trump: Hoti dhe Vuçiqi e bënë botën më të sigurt

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...