Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Në përvjetorin e nëntë të martesës, Yllka Kuqi sjell disa fotografi të veçanta

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, dje (e mërkurë) festoi përvjetorin e nëntë të martesës.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Astrit Pallaska, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vitin 2011.

Artistja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, një nga martesa dhe të tjerat së bashku me burrin dhe vajzën Luizën.

https://www.instagram.com/p/CFNUoAVBPOJ/?utm_source=ig_web_copy_link

“9 vite. Buzëqeshja e dashuria akoma më e madhe”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë, urimet nga miqtë dhe ndjekësit që mban në Instagram nuk munguan krahas këtij postimi.

https://www.instagram.com/p/CDqlhRgHn_F/?utm_source=ig_web_copy_link

Yllka në mars ka mirëpritur vajzën Luiza dhe ajo prej disa muajsh është kthyer nga Kanadaja në Kosovë.

Sa i përket projekteve muzikore, Kuqi ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

https://www.instagram.com/p/CCNvgLzHx7-/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Qeveria thotë se fluksi i qytetarëve për në Shqipëri s’ka lidhje me masat

R Zh

Nga Qeveria e Serbisë pyesin Kurtin: A e ke prioritet “Shqipërinë e Madhe”?

R Zh

“Ligji për pasuri të pajustifikueshme mund të hetojë edhe pasurinë e qytetarëve”

R Zh

Kosovë / 775 gjoba brenda 24 orëve për ata që s’respektuan masat anti-COVID

R Zh

Presidentes Osmani i kërkohet që të ketë prioritet çështjen e grave të dhunuara gjatë luftës

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...