Showbiz

Në pritje të ëmbël, Elia Zaharia fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Zhurnal Ads

Princ Leka dhe Elia Zaharia, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata janë fotografuar teksa shihen duke ecur në këmbë në rrugët e Tiranës dhe në sy bie barku i rrumbullakosur i Elias. 

E veshur me fustan të lirshëm për të qenë sa më komode, Elia shoqërohet nga Princ Leka, i cili duket se e shoqëron bashkëshorten e tij gjithmonë duke u përkujdesur për atë dhe bebushin që pritet të vijë në jetë.  

Çifti janë martuar në vitin 2016, në një ceremoni që bëri shumë bujë, pasi në Tiranë zbarkuan familjet e famshme mbretërore nga e gjithë bota. 

Postime të ngjashme

“Fëmijë i gëzuar”, Fifi shfaqet e mrekullueshme në pozat e reja

S.B.

Ka ardhur “Alo alo zemër” nga Leyla dhe Loris, e keni dëgjuar?

T E

“Sigurohuni që zëri juaj të dëgjohet”, Dua Lipa ka një apel për amerikanët

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...