Agjencia Zhurnal.mk

Në Prizren, djali e bën për spital nënën e tij

Prizren, 13 janar- Mbrëmë rreth orës 20:00 është arrestuar një person në komunën e Prizrenit, shkruan Insajderi. Sipas njoftimit policor, personi dyshohet se e ka keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht nënën e tij.

Ai gjatë intervistimit e ka pranuar se posedon armë dhe pas kontrollit të shtëpisë, i janë gjetur dy armë, pistoletë CZ99 dhe 44 fishekë.

Policia njofton se ai është dërguar në mbajtje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...