Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

Keisi Medini këto ditë ka qenë aktive në rrjetet sociale në publikimin e imazheve atraktive të fizikut të saj.

 

Derisa jemi në sezonin e verës, këngëtarja ka zgjedhur të shpërndaje fotografi me bikini nga pushimet.

Biondja atraktive ka arritur të tërheqë interesimin e faqeve rozë, ndërkohë që pozat atraktive nuk e lënë askënd indiferent.

(Foto: Instagram/keisimedini)

Bukuroshja numëron më shumë se 246 mijë ndjekës në Instagram dhe e ka zgjedhur pikërisht këtë rrjet social për shpërndarjen e fotografive tërheqëse.

(Foto: Instagram/keisimedini)

Ndryshe, Keisi është vajza e këngëtarit Sabiani, ndërsa është duke ndërtuar edhe karrierë individuale në muzikë. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/keisimedini)

(Foto: Instagram/keisimedini)

Related posts

Aktorja Caprice Bourret: Seksi është vetëm 10 minuta të jetës suaj! Ju nuk mund t’i thoni burrit tuaj se jeni të lodhur ose keni dhimbje koke!

Redaksia

Nicole Scherzinger feston ditëlindjen teksa ndez thashetheme për një fejesë të mundshme me Thom Evans

Lea Muslija

Adriana Matoshi ndan një moment tjetër krah të dashurit, Keith Groeneveld

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com