Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në pushime me DJ Geek, Dafina Zeqiri ka ‘hallin’ e njëjtë si të shumë femrave

Dafina ka nisur pushimet me partnerin.

Para se t’iu rikthehet koncerteve pas pauzës së gjatë që kishte për shkak të pandemisë, Dafina Zeqiri udhëtoi për pushimet.

Ajo dhe partneri i saj, DJ Geek, zgjodhën që të udhëtojnë drejt Turqisë, ndërsa sollën fotografitë e para nga ai vend.

Këngëtarja postoi disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, të cilat i kishte realizuar DJ Geek dhe tregoi një ‘hall’ që e kanë edhe shumë femra.

“Kur mendon se ai po shkrep një foto të keqe (siç bën zakonisht) por pastaj i shfleton”, shkruan Dafina, e cila shprehej e befasuar nga fotografitë që ia bëri i dashuri.

Në mbrëmje, ata shijuan daljen jashtë së bashku, teksa po relaksoheshin me disa ëmbëlsira, ndërsa Dafina i bëri dedikim dashurie DJ Geek.

“Të dua!”, shkruan ajo, teksa e filmon partnerin në tavolinë.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...