Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Në qendër të Sao Paolos vritet një femër (Video)

Një ngjarje e rëndë tronditi komunitetin në Sao Paulo të Brazilit.

34-vjeçarja Anna Pola da Silva u vra teksa po ecte në rrugë nga një i ri, i cili po e priste me biçikletë që ajo të shfaqej aty.

Pasi e pa që po vinte, i riu nxorri pistoletën me gjakftohtësi duke qëlluar në drejtim të saj duke e lënë të vdekur në vend.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë, megjithatë pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit duke nxjerrë sërish në pah kriminalitetin e lartë në rrugët e Brazilit.

Postime të ngjashme

9 viktima dhe 144 raste të reja me Kovid-19 në Mal të Zi

N E

Franca me 29.344 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

N E

Garë e fortë për kancelarin e ardhshëm të Gjermanisë

N E

SHBA nis vaksinimin e personave mbi 18 vjeç

N E

Izraeli siguron vaksinat Anti-Covid për vitin 2022

N E

Ushtria e Çadit vret 300 rebelë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...