Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Në rajonin e Shkupit dje u sanksionuan 222 vozitës

Zhurnal Ads

Në datën 09.11.2020, në kuadër të aksioneve të kontrolleve të përforcuara në fushën e trafikut, në teritorin e qytetit të Shkupit janë shqiptuar gjithsej 22 gjoba, ndër të cilat 32 për vozitje të veturës pa patentë shoferi, 24 për vetura teknikisht të parregullta dhe vetura të paregjistruara, 86 gjoba për parkim të parregullt të veturave.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Atentati ndaj shefit të Policisë Bashkiake, babai i autorit të dyshuar apelon djalin të dorëzohet

admin

Aksident në Deçan, vetura përfundon brenda një dyqani

S.B.

Gjirokastër/ Qëlloi me armë 35-vjeçarin, identifikohet dhe shpallet në kërkim nga Policia autori

admin

E kapën me drogë dhe thikë – arrestohen një djal i ri në Shkup

S.B.

Grabitje e armatosur në Prishtinë

S.B.

Përplaset me pemën, dy të lënduar

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...