Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Ai është parë në vrullin e pasionit me super-yllin.

Dhe, të premten Ben Affleck u pa solo në Los Angeles, California, i veshur me një bluzë gri Shaolin kung fu.

Fituesi i dyfishtë i Oscar, 48 vjeç, modeloi krahët e tij mbresëlënës në këmishën gri , e cila ishte zbukuruar me një dragua, gjarpër, mjellmë dhe tigër në qendër.

Affleck, u pa duke ecur në rrugë me një maskë të zezë për fytyrën, e cila i mbulonte fytyrën e tij ndërsa më vonë u pa edhe pa të.

Ai kishte veshur xhinse të zeza, së bashku me këpucë të bardha ndërsa lëshoi ​​besim duke mbërritur për të marrë djalin Samuel nga stërvitja e notit.

Fëmija i tij më i vogël me ish partneren, Jennifer Garner u shfaq drejt e nga uji, duke tundur flokët e gjata dhe të lagura dhe duke mbajtur një xhaketë të ngrohtë.

Babai me pikëpamje hasi me një fans gjatë rrugës, duke ndaluar për të nënshkruar një poster nga filmi i tij Mallrats i vitit 1995, Kevin Smith.

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...