Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Në shtëpi të re pas tërmetit/ Rama dhe Veliaj dorëzojnë dy shtëpitë e reja në Kashar

Myrteza Hyka  dhe Selman Aluku banues në Kashar sot i  gëzohen dy shtëpive të reja të rindërtuara pas tërmetit të 26 Nëntorit.

Celsat ia dha vetë kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga kryebashkiaku Erion Veliaj.

Kryebashkiaku Veliaj shpjegoi ecurinë e ndërtimit të shtëpive individuale në fshatra dhe se kur do të nis ndërtimi në lagjen 5 Maj në Tiranë.

Postime të ngjashme

Ori Nebiaj kandidate për deputete në listat e PD

T E

Berisha: Nga listat e PD-së pres fitoren e thellë të zgjedhjeve

T E

U largua nga PS, e fundit në listën e LSI ish-drejtoresha e tatimeve

T E

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë së Durrësit, Florian Tahiri/ Kandidat i PDIU-së më 25 prill

S.B.

8 Marsi, Veliaj: Gratë mbështesin punët e mira; Ne kandidojmë Luljetën dhe Najadën, ata Saliun dhe Flamur Nokën

S.B.

Meta ktheu kontratën për koncesionin e Rinasit/ Kuvendi ja rrëzon me 84 vota

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...