Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Në Spitalin e Gjakovës nuk ka asnjë pacient për COVID-19

Spitali i Përgjithshëm i Gjakovës ka bërë të ditur se atje nuk është duke u trajtuar asnjë pacient për COVID-19.

Në njoftimin e Spitalit thuhet se ky është një lajm shumë i mirë, transmeton Klankosova.tv.

“Sot në institucionin tone nuk kemi asnjë pacientë që trajtohet për Covid. Urojmë dhe shpresojmë që çdo dite të jete kështu. S’BASHKU E FITOJMË LUFTËN”, shkruhet në njoftimin e spitalit.

Postime të ngjashme

CNN i bën jehonë lajmit se Biden do të pranojë medalje presidenciale në Kosovë

D V

Konjufca: Ndajmë dhembjen dhe keqardhjen e thellë me Turqinë mike për jetët e humbura

D V

“Faleminderit Kroaci”: Ngjyrat e flamurit të Kroacisë ndriçojnë ndërtesën e Qeverisë së Kosovës

D V

Kosova regjistron 70 raste të reja me koronavirus

D V

Kosovë: Rreth 90% të rasteve të infektimit janë me variantin Delta

D V

Gërvalla e cilëson shumë të rrezikshme iniciativën Ballkani i Hapur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...