Kosovë

Në Spitalin e Gjakovës të shtrirë janë 28 pacientë, prej tyre 19 janë me COVID-19

Zhurnal Ads

Spitali i Përgjithshëm Gjakovë në raportin 24 orësh, ka njoftuar se në këtë spital ka trajtuar 28 pacientë të hospitalizuar me COVID-19.

Sipas raportit, 19 pacientë janë të konfirmuar COVID-19 pozitiv, 3 pacientë janë të konfirmuar negativ, 3 pacientë do të testohen, 3 paciente presin rezultatet, 20 pacientë janë me oksigjeno terapi dhe 2 pacenët janë në CPAP maske.

“Ju rikujtomë qytetarëve të mos e ulin vëmendjen për zbatimin e rregullave dhe masave për të frenuar përhapjen e virusit të rrezikshëm që prek këdo, pa dallim”, thuhet në njoftim.

Postime të ngjashme

Arrestohet shtetasi i Shqipërisë që para një muaji dhunoi prishtinasen

S.B.

Tensione në delegacionin e Kosovës, nëse Haradinaj nuk e pranon marrëveshjen, Amerika i del kundër atij

admin

Stano: Brukseli i shqetësuar për zhvendosjen e ambasadës serbe në Jerusalem

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...