Kosovë

Në Spitalin e Pejës katër pacientë me Coronavirus në gjendje më të rëndë

Zhurnal Ads

Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës janë duke u trajtuar 20 pacientë me COVID-19, prej tyre katër janë në gjendje më të rëndë, e njëri është në respiratorë.

Në oksigjenoterapi janë 11 pacientë. Ndërkohë në 24 orët e fundit janë shëruar katër pacientë me COVID-19 në këtë spital.

Postime të ngjashme

Tomë Gashi për Zhurnal: Grubi dhe Basha të prononcohen në lidhje me “Shtëpinë e Verdhë”

R ZH

Bislimi: Ramush Haradinaj e ka kuptuar momentin e vet, i ka në dorë partnerët qeverisës

D XH

Arrestohet një person në kryeqytet

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...