Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Në stadiumin e FC Shkupit vendoset gurthemeli i objektit të ri administrativ

Zhurnal Ads

Shkup, 27 nëntor – Zhurnal.mk – Në stadiumin e FC Shkupit sot është vendosur gurthemeli për objektin administrativ të këtij klubi futbollistik, informon Zhurnal.

Në mesin e kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, dhe zyrtarëve të tjerë të kësaj partie, kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu uroi vendosjen e gurthemelit, duke premtuar se me objektin e ri, stadiumi do të mer pamje moderne dhe me standarde të larta.

Zhurnal Ads

Festën e Ditës së Flamurit, e shënojmë me punë- gurthemel për objekt administrativ në stadiumin e klubit FC SHKUPI Ku…

Posted by Visar Ganiu – Faqja zyrtare on Friday, November 27, 2020
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Iniciativa 8”, propozim platformë për bashkëpunim trelateral midis Maqedonisë së Veriut, Bullgarisë dhe Shqipërisë

T E

Policia zbulon emigrant sirian në Gostivar

admin

Rishikimi i Buxhetit pritet të miratohet në Parlament

admin

Ambasada e SHBA-së: Nuk mbështesim rritjen e pagave në Gjykatën Kushtetuese

T E

Fillojnë punimet për rregullimin e kanalizimit në Fushë Tophanë

Z H

Bexheti në mbikëqyrje të punimeve në vendbanimin Krushopek (FOTO)

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...