Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Në Tabanocë arrestohet shtetasi shqiptar, të cilin e kërkonte Interpoli

Në datën 12.10.2020 në orën 16.00 në Kalimin kufitar “Tabanocë”, gjatë kontrollit të pasaportës, është konstatuar se Z.A.(35) nga Republika e Shqipërisë gjendej në STOP-listën e Interpolit dhe se për atë është lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtarë. Ai është privuar nga liria dhe është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga SPB-Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Shkon në dy numri i viktimave, ndërron jetë pasagjerja

S.B.

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...