Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Në urimin e të atit për ditëlindje, Adelina Berisha publikon fotografi të rrallë nga fëmijëria

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me familjarët e saj.

Ajo ka një lidhje të veçantë me të dy prindërit e saj: Valbonën dhe Afrimin.

Të enjten, me rastin e ditëlindjes së babait të saj, këngëtarja e njohur publikoi në InstaStory një fotografi ku shfaqej krah të atit.

“Shumë urime babi, të dua”, shkroi ajo në mbishkrimin e një prej imazheve.

Ndërkohë, pak minuta më vonë, Adelina nuk hezitoi që të ndajë me ndjekësit edhe një fotografi të rrallë nga fëmijëria.

Në këtë fotografi, Berisha dukej e lumtur si fëmijë teksa pozonte në krahët e babait të saj, me të cilin vazhdon të ruajë një lidhje të veçantë.

Adelina është e vetmja në familjen e saj që merret me muzikë, me çka ka gjetur mbështetjen te prindërit e saj që në fillim drejt rrugës së saj në këtë lëmi.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...