Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Në vend se ta mbrojë të bijën nga qeni, babai hip mbi veturë – për fat të mirë askush nuk lëndohet

Zhurnal Ads

Në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një video e një “babai trim”, i cili i ka shpëtuar dhëmbëve të mprehtë të një pit bulli, duke e lënë të bijën para qenit.

Videoja është filmuar në SHBA dhe shfaq babanë me të bijën duke qëndruar pranë një rrethoje, me një simbol që paralajmëronte se oborri i një shtëpie private ruhet nga qeni, transmeton Telegrafi.

Megjithatë babai vazhdon të qëndrojë pranë portës duke provokuar qenin që ishte në anën tjetër të rrethojës, i cili gjen një gropë nga e cila del dhe iu vërsulet.

https://www.instagram.com/tv/CE8kNtsgk__/?utm_source=ig_web_copy_link

Aty filloi gjithçka – babai në vend se ta shpëtojë të bijën, hip mbi një veturë të parkuar duke i bërtitur të bijës së vogël “ik”, e cila ishte e pushtuar nga frika.

Për fat të mirë, pronarja e qenit ka reaguar menjëherë duke e futur brenda qenin dhe nuk është lënduar askush nga kjo mësymje. /

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pamje të rralla, Boeing 747 merr flakë

S.B.

Si ushqehen bletët, pamje në xhirime të ngadalësuara

admin

Qyteti i Kolorados do të shpërblejë vizitorët me nga 100 dollarë

admin

Studenti australian fiton 20 milionë dollarë në lotari, 20-vjeçarit i solli fat numri 13-të

S.B.

Toka fut në gravitetin e saj një mini-Hënë të çuditshme

admin

Historia e bukur e çiftit: Prej kur ishin në çerdhe i kishte premtuar se një ditë do të martohet me të

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...