Agjencia Zhurnal.mk

Në Veriperendim të vendit po lëshohet një mot i ligë

Shkup, 8 qershor – Një mot i ligë po lëshohet në veriperendim të vendit me mot destabilizues me të rreshura të shiut, erë të fuqishme dhe bubullima, kështu të paktën duket nga harta që tregon motin në mbarë botën e ky imazh është për Ballkanin respektivisht duket se si nga Kosova në drejtim të Maqedonisë po lëshohet një rrymë destabilizimi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...