Agjencia Zhurnal.mk

Në vërshimet në Brazil deri më tani humbën jetën 11 persona

Të paktën 11 persona humbën jetën në vërshimet dhe rrëshqitjet e tokës të shkaktuar nga shirat e rrëmbyeshëm në Brazilin juglindor, bënë të ditur autoritetet lokale.  

Dy persona humbën jetën në Bello Horizonte, në shtetin Minas Zherais.   Sipas raporteve mediatike, pritet vazhdim i reshjeve të rrëmbyeshme në atë vend dhe në pjesët tjera të Brazilit, përfshirë edhe Rio de Zhaneiron dhe Sao Paolon.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...