Agjencia Zhurnal.mk

Në vetizolim edhe gazetarët që ishin në konferencën e Dimitrievskit në Kumanovë

Kumanovë, 16 prill – Zhurnal.mk – Dhjetëra gazetarë dhe kameramanë nga redaksi të ndryshme që dje kanë qenë në Kumanovë dhe kanë patur kontakte me kryetarin e komunës Maksim Dimitrievski, nga sot do të futen në vetizolim shtëpiak, informon Zhurnal.

Ata kanë qenë prezent në konferencën për media, para fillimit të seancës së krizës së shtabit, ndërsa më pas kameramanët kanë marë inserte gjatë kohës së mbledhjes.

Në sallë ishin gazetarë nga Telma, Sitel, Alsat, Tv21 e të tjerë.

Disa nga gazetarët nga redaksitë madje kanë marë deklaratë nga Dimitrievski edhe pas mbledhjes.

Të gjithë gazetarët do të futen në izolim. Do tu meret strishio për test, ndërsa testi do u bëhet të enjten./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...