Në VK Tabanoc pritet rreth 40 minuta për dalje nga shteti

Shkup, 31 gusht –Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, këtë pasdite në vendkalimin kufitar Tabanoc për dalja nga pritet rreth 40 minuta.

 

Në vendkalimet e tjera kufitare, siç njofton Lidhja auto-moto e Maqedonisë, nuk ka pritje më ë gjata për hyrje dhe dalje nga shteti. 

Related posts

KSHZ: Deri tani vetëm 15 kandidatë të pavarur kanë arritur të mbledhin nënshkrime

Z H

Sot në Shkup do të mbahet Konferenca “Gratë në politikën e jashtme”

N E

Shekerinska: Sjellim Strategji për përballje me kërcënimet hibride

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More